Elkarte eta udaletxe partehartzaileak

  Emaila Telefono zenbakia
ARABA    

Afanis (Gasteiz)

afanisalava@gmail.com 650134011
     
BIZKAIA    
Alkamar (Muskiz) josecarlosleon@telefonica.net 607626619
Amal (Santurtzi) amalsanturtzi@gmail.com 647416818
ARASD Bizkaia (Bilbo) arasdbizkaia3@euskalnet.net 653739732
ARASD (Ermua) mariarrosario@euskalnet.net 699838347
Atfal (Getxo) atfalgetxo@gmail.com 658751319-658751359
Besalde (Bermeo) besalde@gmail.com 665715101
Fath (Leioa) leioasaharafath@hotmail.com  
Gelta (Ortuella) andres_1959@hotmail.es 696658651
Herria (Durango) avherria@euskalnet.net 655711100-677123281
Leioa   656735687  
Nishma (Erandio) aintza54@hotmail.com 665708239
Nuyun (Sopelana) nuyum_sopelana@yahoo.es 695788185
Pro Sahara (Enkarterri) enkarterrisahara@hotmail.com 638050744
Sahara kide (Mungia) saharakide@hotmail.com  
Sahela (Lekeitio) zuriuskola@yahoo.es  666427708
Salam (Barakaldo) baraka.salam@gmail.com 655711955
Tiris (Gernika) tirisgernika@hotmail.com 630421971
     
GIPUZKOA    
Andoain gizarte-zerbitzuak@andoain.org 943304343
Algamar (goierrialdea)  jentilbaratza@gmail.com Marijose 615766333
Bubisher elkartea (urola garaia) aitziberosa@gmail.com Aitziber 656772484
Darahli (zumaia) ruizuranga@gmail.com Samuel 605701463
Donostia oporrakbakean@donostia.org  
Eibar edurneu3@hotmail.com Edurne 659591607
Hare Haizea (Urola Garaia) harehaizea@gmail.com

Mari Mar 675711839

Lurdes 692101057 

Hernani marijo-m@hernani.net 943337017

Khamar elkartea

(Azpeitia-azkoitia)

markel.mendizabal@telefonica.net Markel 699964662

Lasarte-oria

i.oronoz@lasarte-oria.org  
  saharalasarte@gmail.com Yaiza 600692835
Maiatzak 20 maiatzak20sahara@gmail.com Eli 696014786
Oiartzun gizarte@oiartzun.org  
  sahara_oiartzun@hotmail.com Esti 605713692
Saharautz (Urola Kosta)

saharautz.elkartea@gmail.com

Asier 639425301
Tadamun

mirenolascoaga@gmail.com

 Miren 628569463
Tolosaldea tolosaldeasahararekin@gmail.com  
  aranzelaia@tolosakoudala.net  
  anatrape@hotmail.com Ana 645710789
Urnieta murkizu@urnieta.eus  Makote 943008000
Wadna (Zestoa) wadna.zestoa@yahoo.es Marijose 650966698 

* Zuen informazioa gaizki edo faltan baldin badago, gurekin jarri zaitez kontaktuan eta zuzenduko dugu, oporrakbakean@gmail.com helbide elektroniko bitartez. Eskerrik asko!