Emaila Telefono zenbakia
ARABA      

Afanis

Gasteiz

afanisalava@gmail.com 650134011

Kuartangoko udalekua

  arabakobakelekua@gmail.com 649390791
       
BIZKAIA      
Alkamar Muskiz jcleonmuskiz@gmail.com 607626619
Amal Santurtzi amalsanturtzi@gmail.com 647416818
ARASD Ermua Ermua mariarrosario49@gmail.com 699838347
Atfal Getxo atfalgetxo@gmail.com 658751319-658751359
Bakeleku Orduña Orduña   687966525
Besalde Bermeo besalde@gmail.com 665715101
Beti abanto Sahararekin  

betiabantosahararekin

elkartea@gmail.com

665730952
Fath Leioa leioasaharafath@hotmail.com 656735687
Gelta Ortuella gueltaortuella@hotmail.com 696658651
Hamadako izarrak   hamadakoizarrak@gmail.com 659978180-616332296
Lajwad Elorrio maku65@gmail.com 656714551
Munduaz blai etxebarri munduazblai@gmail.com 653711215
Nishma Erandio aintza54@hotmail.com 665708239
Nuyum Sopelana nuyum_sopelana@yahoo.es 695788185
Panpotx Bilbo panpotx@hotmail.com 606521017
Rio de Oro Durango riodeorodurango@hotmail.com 676108794
Sahara kide  Mungia saharakide@hotmail.com  627727450
Sahela Lekeitio zuriuskola@yahoo.es 666427708
Salam Barakaldo baraka.salam@gmail.com 675711955
       
GIPUZKOA      
Andoain   gizarte-zerbitzuak@andoain.org 943304343
Algamar Goierrialdea jentilbaratza@gmail.com 615766333
Bubisher elkartea Urola Garaia aitziberosa@gmail.com 656772484
Darahli Zumaia ruizuranga@gmail.com 605701463
Donostia   oporrakbakean@donostia.org 690680818
Eibar   edurneu3@hotmail.com 659591607
Hare Haizea Urola Garaia harehaizea@gmail.com

675711839-692101057 

Hernani   marijo-m@hernani.net 943 337017

Lasarte-oria

  i.oronoz@lasarte-oria.org 943 376179
Maiatzak 20   maiatzak20sahara@gmail.com 696014786
Oiartzun   gizarte@oiartzun.org  
    sahara_oiartzun@hotmail.com 605713692
Saharautz Urola Kosta

saharautz.elkartea@gmail.com

639425301
Tadamun Irun-Hondarribia

mirenolascoaga@gmail.com

628569463
Tolosaldea   tolosaldeasahararekin@gmail.com  
    anatrape@hotmail.com 645710789
Urnieta   murkizu@urnieta.eus 943 000800
Usurbil   gizartelangilea3@usurbil.eus  943 377110
Wadna Zestoa wadna.zestoa@yahoo.es 650966698 

* Zuen informazioa gaizki edo faltan baldin badago, gurekin jarri zaitez kontaktuan eta zuzenduko dugu, oporrakbakean@gmail.com helbide elektroniko bitartez. Eskerrik asko!